Jedyne prawo służące życiu

Konwersja prawa międzynarodowego do prawa naturalnego z wytłumaczeniem i narzędziami

PRAWO INTENCYJNEPRAWO RESTRYKCYJNE
Aktualności

Aktualności

Opierając się na fakcie, że Polska została w 2002 roku zarejestrowana jako korporacja w Stanach Zjednoczonych, a tym samym ówczesny rząd dokonał zamachu stanu, zakładamy, że polskie instytucje, przedsiębiorstwa, podatki, kredyty, przepisy tak naprawdę nie istnieją, a rozliczenia prowadzone są na nasz koszt w dolarach na prawie korporacyjnym. W tej sytuacji to nas naturalnie nie obowiązuje i to wymaga wyegzekwowania, obowiązuje nas jedynie prawo naturalne, czyli Prawo Życia.

Blog

Łączmy się

Łączymy ugrupowania wolnościowe, świadomościowe, prawników, studentów prawa, pasjonatów, działających z serca, żeby pokazywać prawdę i wspólnie dążyć do zakończenia tego reżimu i zamachu, jaki został przeprowadzony w naszym kRaju.

DOŁĄCZ DO NAS
Łączmy się

Cud nie jest zaprzeczeniem praw natury (...)

Cud jest zaledwie zaprzeczeniem stanu naszej wiedzy o prawach natury. (…) Dlatego nie nazywaj nigdy niczego niemożliwym (…) Gdyż twoje słowa brzmią wtedy niczym słowa analfabety, który za niemożliwe uważa przeczytanie książki przez kogoś innego.

Jacek Piekara

Materiały do pobrania

W zakładce DO POBRANIA gromadzimy wszelkie linki i pliki do wzorów pism, dokumentów, treści maili, czy listów w różnych sprawach opracowane przez ludzi z serca.

DO POBRANIA
Materiały do pobrania

KONTAKT

Naszą ideą jest ŻYCIE. Działamy pod Fundacją Planeta Życia, tworzymy Programy Życia dotyczące praktycznie każdej dziedziny życia, kierowane do przeróżnych grup zawodowych, wiekowych, wolnościowych, świadomościowych. Więcej informacji na stronie www.programy.zycia.pl. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, sugestie, spotkania online, czy też w realu. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Phone :

512-276-835

Email :

planeta.zycia@protonmail.com

Address :

72-320 Trzebiatów

Rynek 17/1

Nasi Partnerzy